Ons team

Schooljaar 2022-2023


Even voorstellen

 


 


Marlon Oolderink
Directrice 
ma, di, do, vr
directie.stephanusbornerbroek@skot.nl
Tel: 0546-865888





 Judith Krake
Intern begeleider groep 1 t/m 3
ma, do
Leerkracht gr 1-2B
do, vr.mo
judithkrake@skot.nl






 
   

Rimke Vos

Intern begeleider gr 5 t/m 8
ma, wo
Leerkracht gr 7A
do, vr
rimkevos@skot.nl





 


René Lansink
Conciërge
di, do
concierge.stephanusbornerbroek
@skot.nl 










 


Tim Semmekrot
Onderwijsassistent groep 1 t/m 8
ma, vr
timsemmekrot@skot.nl






 





Nisha Klein Horsman
Leerkracht gr 1C
ma
Groeilab 
do mo
ICT-er
do mi
nishakleinhorsman@skot.nl 



 


Amber te Kiefte
Leerkracht gr 1A 
ma, di, wo, do
ambersiemerink@skot.nl 














Sandra Egberink
Leerkracht groep 1B
ma, di, wo
sandraegberink@skot.nl 








Sharon Busscher
Leerkracht groep 1B
do
Leerkracht groep 3
ma, vr.mo
sharonbusscher@skot.nl





 
 


Inge Heithuis
Leerkracht groep 2
ma, di, wo, do, vr.mo
ingeheithuis@skot.nl





              
 

Kim Middelkamp
Leerkracht groep 3
di, wo, do
Studentenbegeleider
kimmiddelkamp@skot.nl






 
 


Judith Kuipers
Leerkracht groep 4
ma, di, wo, do, vr.mo 
judithkuipers@skot.nl






 


Marjolein Wigger
Leerkracht groep 5
ma, di
marjoleinwigger@skot.nl 







 
 

Marieke An de Stegge
Leerkracht groep 5
wo, do, vr.mo
Leescoördinator
Studentenbegeleider
mariekeandestegge@skot.nl






 


Nienke Lammertink
Leerkracht groep 6B
ma, di, wo
Leescoördinator
nienkelammertink@skot.nl







 
 

Christine Ikink
Leerkracht groep 6B
wo, do, vr
Vertrouwenspersoon
christineikink@skot.nl 





 


Karen Wilmink
Leerkracht groep 6A
ma, di, wo
karenwilmink@skot.nl






 
   


 





 

Marco van der Velden
Leerkracht groep 7
ma, di, wo, do.mo, vr
 ICT-er
do.mi
marcovandervelden@skot.nl





 
   

Vincent Slaghekke
Leerkracht groep 8
di, wo, do
Bewegingsonderwijs
ma, vr
vincentslaghekke@skot.nl







 


Afke Huldrike Hiemstra
Leerkracht groep 8
ma, vr
afkehuldrikehiemstra@skot.nl